Tašky Dakine

Firma Dakine vyrábí batohy, peněženky, tašky, kabelky

Ampersand Solutions

Tašky Dakine

Firma Dakine vznikla v roce 1972, z počátku začala vyrábět popruhy pro surfaře, popruh je připnut mezi nohou surfaře a surfem. Svou kvalitou se brzo stala pojmem. Svůj sortiment od svého vzniku neustále rozšiřuje, krédo firmy Dakine je kvalita, módnost a toto krédo na tašky Dakine sedí.

Taška Dakine

Mnoho lidí moc nedbá na to jakou má tašku, znáte to škaredá igelitka s reklamou hypermarketu, kde jste ji koupili se přeci hodí na různé aktivity. Někteří si to neuvědomují že i taška je krásný doplněk k oblečení a vám samotnému. Proto by jste si měli pořídit opravdu nějakou krásnout módní tašku. Takové tašky nabízí firma Dakine. Můžete si u ní vybrat z velkého množství modelů a provedení. Rozhodně tašky Dakine stojí za to, sám jednu takovou mám a už se nemohu dočat na novou kolekci na rok 2013, protože mám v plánu si pořídit ještě jednu tašku Dakine.

Cestovní taška Dakine

Určitě někdy potřebujete přemisťovat své objemné zavazadlo, třeba na letiště z letiště. K tomu jsou idealní cestovní tašky, kufřík na kolečkách. Firma Dakine nabízí hodně druhů a typů cestovních tašek. Vaším úkolem bude si vybrat ten nejlepší model. A pak už jen vyrazit na cesty.

Sportovní taška Dakine

Znáte to, jdete na fotbal, squash atd... a potřebujete sbalit oblečení, ručník, boty. K tomu je nejlepší sportovní taška, která je prostorná a pro tyto účely připravená. Sportovní tašky Dakine jsou hodně kvalitní a ještě k tomu hodně dobře vypadají.

Dakine